آموزش کسب و کار اینترنتی انلاین در ایران

فراحرف | کسب و کار آنلاین

آموزش دور زدن حالت روح در تلگرام

مجموعه: تعداد بازدید: 516

تلگرام

تلگرام

تلگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی ، در حال حاضر یکی از محبوب ترین و کاربر پسند ترین اپلیکیشن های رسانه های اجتماعی موجود می باشد. بعد از تلگرام هم برنامه های دیگری همچون موبوگرام، آی‌تله، تلگراف ، آی‌گرام و… نوشته شدند که همگی بر پایه تلگرام بودند ولی قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه اصلی تلگرام دارند.

یکی از ویژگی های این اپلیکیشن های تلگرامی جدید، داشتن حالت روح در تلگرام یا حالت مخفی و پنهان است. که بعضی مواقع کلافه کننده می باشد. حالت روح در تلگرام به این صورت است که کاربر آنلاین است و می تواند پیام ها را بخواند اما بعد از خواندن پیام تیک خوانده شده زده نمی شود و همچنان پیام ها خوانده نشده نشان داده می شود ؛ اصطلاحاً تیک دوم آن نمی خورد. از این رو کاربر فرستنده فکر می کند که شخص مقابل آنلاین نبوده است. در این مطلب ترفند هایی را به شما آموزش می دهم که با استفاده از آن ها می توانید این حالت را دور بزنید و اگر به حالت مخفی یا روح کسی شک دارید می توانید مطمئن شوید که آیا آنلاین است یا نه. پس تا انتها با ما همراه باشید.

ترفند اول: ارسال کردن پیام صوتی

در اپلیکیشن تلگرام زمانی که شما برای شخص دیگری یک پیام صوتی می فرستید، در کنار زمان شمار پیام نقطه ای وجود دارد که تا هنگامی که شخص دریافت کننده این پیام را گوش نکرده باشد این نقطه همچنان باقی می ماند اما به محض گوش کردن پیام نقطه از بین می رود. این نکته ای را که آموزش دادم بسیاری از کاربران از وجود آن بی خبرند و دقتی به ان ندارند. پس برای این که حالت روح را مشخص کنید می توانید یک پیام صوتی کوتاه برای فرد مورد نظر بفرستید. هر زمان که وی پیام را گوش کند چه آنلاین باشد و چه حالت روح داشته باشد، بلافاصله نقطه زمان شمار از بین می رود. در این صورت است که کاملا مشخص می شود ایشان چت را باز کرده و کلیه پیام ها را خوانده است.   حالت روح


مقالات مرتبط : ۱۱ نکته برای دوری از اشتباهات رایج در اینستاگرام که باید از آنها دوری کنید


ترفند دوم: ایجاد کردن کانال

راه دوم این است که یک کانال بسازید و از فرد مورد نظر که به داشتن حالت روح او مشکوک هستید، دعوت کنید تا عضو کانال شود. دقت کنید که هدف مشخص کردن حالت روح است. بنابراین از دعوت کردن سایرین خودداری کنید. چرا که در این صورت دیگر قادر به تشخیص نیستید. فقط شما و شخص مورد نظر باید در کانال باشید. حالا فقط نیاز است تا شما پستی را در کانال قرار دهید. بعد از ارسال پست تعداد بازدید یا ویو ها یکی است. آن هم خودتان هستید. اما به محض این که دوستتان وارد کانال شود و از پست بازدید کند عدد ویو به دو می رسد. معنای این هم که مشخص است. یعنی دوست شما آنلاین بوده و از کانال شما و پست ارسالی در آن بازدید کرده است.

ترفند سوم: چت کردن محرمانه

چت محرمانه یا Secret Chat یکی از قابلیت‌ های خاص تلگرام است. با استفاده کردن از این چت به راحتی می توانید با طرف مقابلتان چت کنید بدون ایجاد ردپا و به علاوه حذف خودکار پیام‌ ها. چت محرمانه این قابلیت را دارد که بتوانید آنلاین بودن طرف مقابل را هم مشخص کنید. برای این منظور ابتدا در صفحه‌ی اطلاعات شخص در تلگرام بر روی Start Secret Chat کلیک کنید. این قابلیت زمانی قابل استفاده است که فرد به صورت آنلاین در لحظه حضور داشته باشد. حالا اگر طرف شما آنلاین باشد که بعد از انتخاب گزینه چت محرمانه، چت شروع می شود. حتی اگر حالت روح فعال باشد چون طرف شما آنلاین است باز هم می توانید چت محرمانه کنید. اما اگر فرد مورد نظر شما واقعا آفلاین باشد دیگر امکان چت محرمانه نیست و پیغام  Waiting for X to get online توسط برنامه داده می شود. پس باید تا هنگامی که به جای این پیغام، محدوده‌ ی ایجاد کردن تایپ مشخص شود صبر کنید.

به همین راحتی.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.


همچنین بخوانید: آنچه که لازم است درباره هوش هیجانی بدانید


همچنین بخوانید: افراد قوی ذهن، چه ویژگی هایی دارند؟ (۲)


 

نظر شما !!!

سلام. بله
میتوانید از نرم افزار های مشابه تلگرام و که نسخه های غیر رسمی هستند مانند هات گرام ، تلگرام طلایی و … استفاده کنید.
و یا از نسخه اصلی تلگرام ایکس استفاده کنید که قابلیت استفاده از چند اکانت رو دارا می باشد.
تشکر

نظر شما برای “ آموزش دور زدن حالت روح در تلگرام ”

ویدیو ها