آموزش کسب و کار اینترنتی انلاین در ایران

فراحرف | کسب و کار آنلاین

جدیدترین مدل های آرایش مردانه با آموزشگاه آرایش مردانه هنر بیست قیچی

مجموعه: » تعداد بازدید: 271

جدیدترین مدل های آرایش مردانه با آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی

آرایش مردانه موضوع مطلب امروز فراحرف است. آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی با اخذ ۷ مدرک بین المللی در عرصه آرایش و پیرایش مردانه و چندین مدرک داخلی و مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیش از دو دهه فعالیت در این عرصه  که در امر آموزش این حرفه و همچنین پیرایش مردانه و فروش ابزار و تجهیزات مورد نیاز آرایشگری با مدیریت جناب استاد علی عابدی ، در دو شعبه فعال که بسیار مجهز هستند و دارای محیطی بسیار حرفه ای می باشد در تهران فعالیت میکند.

 

آرایش مردانه

برگزاری دوره های آموزش آرایش مردانه

آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی ، افتخار دارد با همکاری اساتید مجرب و حرفه ای کشور که دوره های آرایشگری بین المللی را طی نموده اند ، کلیه دروس تخصصی این رشته را مطابق با متد روز دنیا ، از مبتدی تا پیشرفته، به صورت کاملا تخصصی در دوره های آرایشگری این آموزشگاه برای هنرآموزان برگزار نماید.

 

علی عابدی مدیر پرافتخار آموزشگاه آرایش مردانه ۲۰ قیچی

آقای علی عابدی، کارآفرین و مدیر آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی ، ضمن کسب موفقیت با رکورد شکنی خود توانستند بار دیگر نام ایران را در عرصه های بین المللی سر زبان ها انداخته و مایه مباهات تمام ایرانیان شوند.

در ادامه رزومه حرفه ای آقای علی عابدی نویسنده ۵ جلد کتاب آموزش پیرایش مردانه که در حال حاظر به عنوان اصلی ترین منابع آموزشی آرایشگری در کشور تدریس میشوند معرفی میگردد. این کتب بیشتر در آموزشگاه های سطح کشور از جمله سازمان فنی و حرفه ای نیز تدریس می شود.

آرایش

خلاصه ای از سوابق حرفه ای آقای علی عابدی مدیر پرافتخار آموزشگاه آرایش مردانه ۲۰ قیچی :

 • مدرس دانشگاه در رشته مراقبت و زیبایی
 • نویسنده ۵ جلد کتاب آموزش پیرایش مردانه
 • مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای
 • کسب عنوان آموزشگاه فنی و حرفه ای نمونه کشور
 • عنوان اولین داور جشنواره الگوهای برتر  مربیان کشور
 • کس مقام برتر ، اولین مدرس رشته آرایشگری در کشور
 • بنیانگذار اولین مسابقات رسمی آرایشگری و گریم در کشور
 • کسب عنوان کارآفرین نمونه برتر و مسئولیت پذیر در کشور
 • آموزش آرایشگری در ۲۲۶ برنامه ۳۰ دقیقه ای در شبکه آموزش
 • رکوردار کوتاهی مو با ۲۲ قیچی و ثبت این رکورد در کتاب گینس
 • رکوردار کوتاهی مو با ۲۴ قیچی در برنامه عصر جدید احسان علی خوانی
 • آموزش کوتاهی مو در برنامه ویتامین ۳ به مجری این برنامه آقای علی ضیا
 • عضو کمیته علمی و تخصصی آرایش و پیرایش دانشگاه جامع علمی و کاربردی

اهداف آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی

یکی از اهداف اصلی این آموزشگاه با درایت این مدیر موفق ، بعد از استعداد یابی جوانان مستعد و علاقمند به حوزه کاری آرایشگری مردانه ، کمک به اشتغال زایی جوانان جویای کار شغل آرایشگری مردانه می باشد. بر همین اساس آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی با ایجاد مشاغل پایداری از جمله تربیت آرایشگر های حرفه ای ، مدرسین مجرب و متخصصین خبره در امر اشتغال زایی این حوزه بسیار تاثیر گذار بوده است. همچنین مهمترین استراتژی این آموزشگاه و آرایشگاه معرفی متد و مدل های آرایشگری روز دنیا به مردم کشور مان می باشد.

 

آرایش و مدل های جدید آرایش مردانه حرفه ای

از قدیم گفته اند کار را باید به کاردان سپرد. آموزش صحیح و اصولی و همچنین ارائه خدمات حرفه ای از دیگر اهداف اصلی این آموزشگاه می باشد.

آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی با اتکاء و اعتماد به دانش مدیر کارآفرین برتر کشور و همچنین مدرسین برتر خود که دارای نشان درجه یک مربیگری هستند خدماتی از قبیل گریم داماد ، متعادل سازی چهره ، دوره پیرایش مردانه درجه ۱ ، دوره پیرایش مردانه درجه ۲ ، خدمات پوست و زیبایی ، کراتینه و صاف کردن مو ، اصلاح مو و صورت ، ویتامینه ، پروتئینه ، تقویت مو و …  را ارائه میدهد.

ایده های نو برای آرایشگری مردانه را در آموزشگاه آرایش مردانه هنر ۲۰قیچی مشاهده نمایید.  

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ معرفی و بررسی جزئیات شغل آرایشگری مردانه ”

ویدیو ها