آموزش کسب و کار اینترنتی انلاین در ایران

فراحرف | کسب و کار آنلاین

راه های اصلی خوشتیپ شدن زنان و مردان

مجموعه: تعداد بازدید: 452

خوشتیپ شدن

افراد زیادی هستند که برای خوشتیپ شدن تلاش می کنند، اما بدون آنکه در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند و راهکارهای مناسب برای این منظور را بشناسند. البته راهکارای خوشتیپی برای زنان و مردان کمی متفاوت است. در این جا سعی می کنیم به هر دو مورد اشاره کنیم .

 

راهکار های ساده برای خوشتیپ شدن زنان

خوشتیپ شدن زنان

خوشبو باشید

یکی از ساده ترین کارهای موثر در زیبایی و خوشتیپی افراد( زنان و مردان ) خوش بو بودن است. برای این منظور نیازی نیست تا شیشیه ی عطر چند صد هزار تومانی را روی لباستان خالی کنید. کافی است همیشه از شامپوهای بدن و صابون های مناسب و خوشبو استفاده کنید و نگذارید بوی عرق بگیرید، خصوصا در فصل تابستان.

 

استفاده از لباس های مناسب

پوشیدن بالا پوش هایی که در قسمت کمر تنگ می شوند، کمک می کند که هیکل تان موجدار، متناسب و زنانه تر به نظر برسد. به خاطر داشته باشید که لباس هایی که بیش از حد شل و گشاد هستند شما را کوتاه تر و نامرتب تر نشان می دهند.

 

استفاده از کفش های پاشنه بلند

گاهی اوقات پوشیدن کفش های پاشنه بلند باعث لنگ زدن زنان می شود به همین خاطر از پوشیدن آن ها اجتناب می کنند. اما برای خوشتیپ شدن لازم است آن ها را امتحان کنید. اگر کفشی را انتخاب کنید که راحت، مناسب و برازنده ی شما باشد، باعث می شود بلندتر، لاغر تر و جذاب تر به نظر برسید.

 

استفاده از جواهرات

استفاده از جواهرات باعث زیبا تر شد ظاهر شما می شود. حتما لازم نیست جواهرات شما از جنس طلا یا الماس باشند. مهم این است که جواهرات زیبا و ساده ای را استفاده کنید.

 

رنگ لباس

پوشیدن لباس های مشکی باعث می شود شما لاغر تر و صاف تر به نظر برسید. اما لباس های شاد به شما جلوه می دهد. لازم نیست در انتخاب رنگ ها حتما ست کنید. پوشیدن یک تاپ نارنجی با یک شلوار شکلاتی ترکیب عالی می سازد. همین طور ترکیب ( رنگ سبز با قرمز) و( صورتی با آبی نفتی ) ، ( سفید با سیاه ) و …. بسیار عالی است.
بهتر است طوری لباس بپوشید که احساس اعتماد به نفس کنید. اگر لازم می بینید برای بالا تنه از رنگ های تیره و پایین تنه از رنگ های روشن استفاده کنید حتما همین کار را انجام دهید.

 

نوع آرایش

نوع آرایش کردن شما ، تاثیر زیادی بر دیگران دارد.آرایش های جلف و پر رنگ باعث ایجاد حس زننده ای در طرف مقابل می شود. اگر هم نمی خواهید همیشه آرایش داشته باشید، لازم است صورت خود را اصلاح کنید و ابروهای مرتبی داشته باشید.
بهترین و تاثیر گذار ترین نوع آرایش، آرایش کم رنگ و ملیح است.

 

به پوستتان توجه کنید

در برخورد با دیگران چهره اولین نقطه ی تمرکز طرف مقابل است. شاید شما نتوانید نوع لب ها، چشم ها و .. را تغییر دهید، اما می توانید با مراقبت کردن از پوستتان ، پوستی شاداب و شفاف داشته باشید. حتما زمانی که از خانه بیرون می روید از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید و وقتی که در منزل هستید از کرم های مرطوب کننده و آبرسان استفاده کنید.

 

 

راهکارهای ساده برای خوشتیپ شدن مردان

خوشتیپ شدن مردان

 

از ساعت استفاده کنید

ساعت تغییر زیادی در ظاهر یک مرد به وجود می آورد و او را جذاب تر می کند. ساعت های بزرگ باعث جلب توجه ی بیشتر دیگران می شود.

 

لباس های سایز خود را بپوشید

بهترین پیشرفتی که می توانید در ظاهرتان ایجاد کنید، انتخاب هوشمندانه ی لباس هایتان است. بیشتر آقایان به خصوص پسرها در سنین جوانی، از لباس هایی استفاده می کنند که برای آن ها گشاد است! مطمئن شوید لباس شما سایز شما است نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ.

 

استفاده از تیشرت تبلیغاتی ممنوع

زمانی که یک تی شرت با یک لوگوی بزرگ تبلیغاتی می پوشید، شبیه یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ به نظر می رسید. این تی شرت ها را دور بریزید و به دنبال تی شرت هایی با یقه های هفت بروید یا تی شرت هایی با طرح های زیبا و هنری.

 

به حرف های فروشنده اعتماد نکنید

سعی کنید تنها به خرید نروید، زیرا نمی توان به حرف های فروشنده اعتماد کرد. بیشتر آن ها کاری ندارند که این لباس به شما می آید یا نه آن ها فقط به فکر فروش و سود خود هستند. پس شما هم به فکر سود خود باشید. یکی از دوستان خوش پوش و خوش سلیقه ی خود را همراه خود ببرید و از نظراتش استفاده کنید.

 

یا کاملا رسمی باشید یا کاملا اسپرت

باید لباس های پایین تنه با لباس های بالا تنه تناسب و هماهنگی داشته باشند. اصلا جالب نیست یک تی شرت گشاد را با یک شلوار پارچه ای ست کرد. اگر می خواهید لباس اسپرت بپوشید سعی کنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد، اگر هم خیال دارید یک لباس رسمی بپوشید، از پیراهن و کت گرفته تا شلوارتان باید رسمی باشد.

 

کفش های تمیز و براق انتخاب کنید

کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند و به راحتی با بیننده حرف می زنند و معمولا اولین بخشی هستند که خانم ها به آن توجه می کنند. برای آن ها خوب وقت بگذارید و خوب خرج کنید. سعی کنید همیشه کفش هایتان تمیز باشد و به موقع آن ها را واکس بزنید. اگر تمام ظاهر شما تمیز و مرتب باشد اما کفش های کثیفی داشته باشید، تمامی زحمات شما بی نتیجه بوده است.

 

جزئیات را در نظر بگیرید

برای خوشتیپ شدن ، هیچ گاه قدرت جزئیات را دست کم نگیرید. همان قدر که هماهنگی کل ظاهرتان مهم است، دقت به جزئیات هم مهم است. یک دکمه ی سر دست با یک دستمال گردن زیبا کاملا حال و هوای ظاهرتان را تغییر می دهد. یادتان باشد، جزئیات جزء اولین مواردی هستند که در ظاهر افراد مورد توجه قرار می گیرند. پس خودتان اولین کسی باشید که به آن ها توجه می کنید.

 

خوش بو باشید

همان طور که این مورد را برای خوشتیپ شدن خانم ها عنوان کردیم، برای خوشتیپی آقایون نیز عنوان می کنیم. بویی که از شما ساطع می شود می تواند تا حد زیادی نظر دیگران را جلب کند. دقت کنید همیشه ، قبل از بیرون رفتن کمی، از عطر یا ادکلن استفاده کنید.

 

 

نظر شما !!!

نظر شما برای “ راه های اصلی خوشتیپ شدن زنان و مردان ”

ویدیو ها