آموزش کسب و کار اینترنتی انلاین در ایران

فراحرف | کسب و کار آنلاین

چگونه فضای مجازی را تبدیل به ثروت کنیم؟

مجموعه: تعداد بازدید: 595

فضای مجازی
این روز ها کسب در آمد با زور بازو امری پیش پا افتاده شده است و بسیاری از کارها تخصصی شده و افراد خوش فکر همواره موفق هستند، مطمئنا شما هم در جامعه ی فعلی کسانی را میشناسید که کسب کار و منبع درآمدشان مرموز است. تا کنون جویای منبع درآمد این افراد شده اید؟ چگونه می شود بدون سختی و تلاش درآمد داشت؟ چگونه می توان از ایده های خود کسب درآمد کرد؟

چگونه فضای مجازی را تبدیل به ثروت کنیم

در گذشته افراد به شغل آبا و اجدادی خود ادامه میداندند مثلا فرض کنید یک نفر اگر پیشه بنایی را پیش میگرفت به این گونه بود که اجداد وی تا چند نسل ممکن بود بنا باشند. اما امروزه با پیشرفت های علمی و صنعتی کسب و کارهای جدیدی به راه افتاده است و در پیش گرفتن روشهایی از این دست که همان ادامه راه پیشینیان است چه بسا کارساز نیست بلکه ممکن است باعث ورشکستگی شود. ایجاد یک کسب و کار پر درآمد همانند کار یک مخترع است. مخترع ممکن است بارها برای بدست آوردن اختراع خود شکست بخورد اما در نهایت اختراع او می تواند زندگی خود و بسیاری از افراد دیگر را تغییر دهد. صبور بودن گره گشای بسیاری از مشکلات است.
پیشرفت در زمینه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات موجب درگیر شدن بیشتر مردم دنیا با تکنولوژی روز شده است.

به طوری که عده ای از این نیاز بشر استفاده کرده و آن را منبع درآمد خود قرار داده اند. امروزه یکی از بهترین روش های کسب در آمد ، کسب در آمد اینترنتی و استفاده از فضای مجازی یا به عبارتی تجارت الکترونیکی می باشد. این روش به گونه ای عمل میکند که شما با یک دستگاه که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد بتوانید کسب در آمد داشته باشید بدون اینکه وارد فضای حقیقی شده و کوچک ترین فعالیت جسمانی داشته باشید.

نیاز به سرمایه گذاری در فضای مجازی؟
شما میتوانید با داشتن سرمایه ی اولیه و یا حتی بدون سرمایه ی اولیه کار خود را در فضای مجازی شروع کنید. اما راه کار دوم به صبر و حوصله ی بیشتری نیاز دارد. یک نکته ای که بسیار مهم است انتخاب مسیری مناسب و متناسب با وضعیت کنونی شما می باشد. به گونه ای که مسیر انتخابی شما می تواند منتهی به موفقیت و پیشرفت شود و یا می تواند شما را مال باخته و شکست خورده کند. همان گونه که پولدار شدن در اینترنت با اندکی فکر و تامل بسیار راحت است شکست خوردن در این زمینه هم بسیار شایع می باشد.

 راهکار های کسب درآمد اینترنتی در فضای مجازی

اما حال این سوال پیش می آید که چه راه کار هایی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد.ما شما را با آنها آشنا میکنیم.

چگونه فضای مجازی را تبدیل به ثروت کنیم

کسب درآمد از اینترنت


مقالات مرتبط : بهترین و کارآمد ترین شیوه ی بازاریابی موفق در ایران


 

فعالیت های کلیکی

یکی ساده ترین و بهترین راه کسب درآمد اینترنتی در فضای مجازی درآمد از راه کلیکی است که نیاز به وقت و هزینه بسیار ناچیزی داره.این روش به PTC یا در واقع مخفف Paid To Click هست ، یعنی پرداخت به ازای هر کلیک. بدین معنی که شما به ازای کلیک روی یک اگهی و دیدن آن آگهی به مدت ۳ الی ۳۰ ثانیه، مبلغی پول دریافت میکنید .

شما می توانید در این نوع از کسب و کار صاحب چندین زیر مجموعه شوید که برای شما درآمد داشته باشند یا به تنهایی فعالیت کنید. اما دقت داشته باشید که اگر شما با این روش اندکی کسب درآمد می کنید اشخاص موسس سایت بسیار بیشتر از آنکه شما کسب کرده اید کسب درآمد میکنند. کسانی که هیچ سرمایه ی اولیه ای ندارند این روش را بهترین روش کسب در آمد میدانند. اما وقتی اندکی از فکر مادیات تومان روزانه کسب در آمد کنیم اما اگر از خیالات خوش بیرون بیاییم و منطقی فکر کنیم می بینیم که ما با تمام تلاشمان نهایتا می توانیم هزار تومان رسید این پول را به حساب ما واریز کند. این به واقع یک سیاست هست چرا که کمتر کسانی هستند که با این روند کند کنار آمده و به تلاش خود ادامه دهند. پس این روش اصلا به شما پیشنهاد نمیشود.

بازاریابی فروشگاهی
این روش هم جزء اولین روش هایی است که به ذهن افراد می رسد اما بگذارید جدای توضیحات فروشگاه برایتان بازار یابی را توصیف کنیم. بازاریابی کمی با چیزی که در فروشگاه به شما می گویند متفاوت است. با این روش که شما کالا ها را دانه دانه یا به عبارتی به صورت خرده فروشی به دیگران بفروشید هیچ چیزی دستگیر شما نخواهد شد و بیشتر سود به فروشگاه میرسد. اما روش صحیح بازار یابی فروشگاهی اینگونه می باشد که شما این محصولات را به طور کلی به فروش برسانید اینگونه درصد پورسانت شما در تعداد کالای فروخته شده ضرب می شود.

سایت خودتان را بسازید:

آیا میتوان با طراحی و سئو سایت کسب درآمد کرد؟
ذهن خود را آزاد بگذارید تا یک ایده ی جدید به ذهنتان برسد تا بتوانید با استفاده از آن روش کسب در آمد داشته باشید و افکار خود را در آن سایت پیاده کنید.اما دقت داشته باشید دست روی نبض نیاز های جامعه بگذارید و از آن برای کسب در آمد استفاده کنید تا به موفقیت حتمی برسید.
همچنین میتوانید اطلاعات یا هر مورد کاربردیی که به ذهنتان میرسد را به قیمت معقول به دیگران بفروشید. این روش که مورد تایید افراد تاجر و متخصصان مطرح دنیای مجازی می باشد میتواند بهترین روش کسب درآمد باشد به شرطی که شما دارای یک نوآوری و یک عمل منحصر به فرد باشید.

فریلنسر شوید

فیلنسر به کسی گفته می‌شود که برای خود و بصورت پروژه‌ای کار می‌کند. فریلنسر فردی است که یک حرفه و تخصص مثل عکاسی, نویسندگی, طراحی, برنامه نویسی, گرافیک, ترجمه دارد و به صورت پروژه ای و آزاد برای دیگران کار می‌کند. با فریلنسری چگونه فضای مجازی را تبدیل به ثروت کنیم.

اساس این روش این گونه است که با توجه به توانایی ها و علمی که دارید برای کارفرمای خود در ازای قیمت توافقی پروژه ای را انجام داده و در هنگام تحویل پروژه قیمت توافقی را دریافت میکنید. در این روش شما باید با ارائه دادن رزومه ی خود و توانایی های خود رقبای خود را از میدان به در کرده و تلاش کنید پیروز میدان شوید.

بازاریابی

بازاریابی اینترنتی که به آن بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی تحت وب یا بازاریابی آنلاین گفته می شود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت اطلاق می شود. بازاریابی اینترنتی حوزه وسیعی می باشد چراکه نه تنها شامل بازاریابی از طریق اینترنت می شود، بلکه شامل کلیه فعالیتها و بازاریابی ها از طریق ایمیل و دیگر وسایل از راه دور است.

چگونه فضای مجازی را تبدیل به ثروت کنیم

درآمد بازاریابی اینترنتی

مدیریت داده های مشتریان و ارتباط الکترونیکی با مشتریان نیز در حوزه بازاریابی اینترنتی خلاصه می شود. بازاریابی اینترنتی، ویژگیهای فنی و خلاقانه اینترنت را با هم گره می زند که شامل طراحی، توسعه، تبلیغات و فروش است. 


امروزه شاید بهترین روش برای کسب درآمد میتواند بازاریابی باشد به شرطی که توانایی پیدا کردن بازار را داشته باشید و با تیم مناسب خود همکاری کنید. شرایط بازار را بررسی کنید و سعی کنید مخاطب خود را با توضیحات خود وادار به خرید یا سرمایه گذاری کنید.

این روش بسیار روش پر کاربرد و درآمد زایی می باشد و هر چقدر که تجربه و علم شما در این زمینه بیشتر باشد شما صاحب پیشنهادات و موقعیت ها و حتی توانایی بالاتر و بهتری میشوید. به این فکر کنید که شما روزی به حدی از توانایی برسید که با یک کارخانه ی فروش مواد غذایی یا کالای صنعتی درصد پورسانت هم میتواند میلیاردی باشد. ۱ قرارداد ببندید. آنوقت میتوانید درآمد خود را تضمین کنید

نتیجه گیری

ما در اینجا به دسته بندی انواع مختلفی از کسب و کارهای اینترنتی پرداختیم و ویژگی های آنها و مسایل پیش روی آنها را برشمردیم تا بتوانیم به این سوال که چگونه فضای مجازی را تبدیل به ثروت کنیم پاسخ کامل و جامعی داده باشیم. روش های گوناگونی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد اما چیزی که در این عمل بسیار مهم است این است که شما باید صبور باشید و تحمل شکست را داشته باشید و هر دفعه با اراده و پشتکاری بیشتر از قبل وارد میدان شوید تا روزی برنده ی همیشگی میدان شوید.

 


همچنین بخوانید: چگونه یک استارتاپ نوپا را رونق ببخشیم؟همچنین بخوانید: مراحل راه اندازی یک کسب و کار کوچک


نظر شما !!!

نظر شما برای “ چگونه فضای مجازی را تبدیل به ثروت کنیم؟ ”

ویدیو ها