آموزش کسب و کار اینترنتی انلاین در ایران

فراحرف | کسب و کار آنلاین

کارهای پر درآمد برای خانم های خانه دار

مجموعه: تعداد بازدید: 2,011

خانم های خانه دار

مشاغل خانگی

کارهای پر درآمد برای خانم های خانه دار

بیشترخانم های خانه دار معمولا تمایل دارند اوقاتشان را با فرزندان و همسر خود بگذرانند و فقط به منظور انجام کارهای واجب از منزل خارج شوند. این ادعا را بیشتر خانم های شاغل و کارمند تایید می کنند و تمایل دارند تا کاری را در منزل انجام دهند که هم درآمد داشته باشند و هم نزدیک همسر و فرزندان خود باشند.

واقعا بسیار جذاب است که شما در منزل باشید و حین انجام وظایف روزانه خود اعم از خانه داری و همسر داری، به کار دیگری هم بپردازید و درآمد کسب کنید. اما آیا این ادعا عملی است؟ بله ، در صورتی که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید، ایده هایی عملی مخصوص خانم های خانه دار  داده می شود تا با بهره گرفتن از این ایده ها شما هم به کسب درآمد در منزل بپردازید.

 


مقاله مرتبط : معرفی شغل آرایشگری زنانهکارهای پر درآمد

۱- به صورت آنلاین خرده فروشی کنید

به لطف خدا و پیشرفت تکنولوژی امروزه بستری فراهم شده است تا مردم حتی در نقاط دور هم خرید های خود را از طریق اینترنت انجام دهند. شما باید ازاین فرصت نهایت استفاده را ببرید. برای این کار کافی است تا یک وبلاگ یا وب سایت خاص این کار داشته باشید. یا این که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام برای خود صفحه ای اختصاصی را راه اندازی کنید. حالا هر چیزی که فکرش را بکنید می توانید بفروشید. مثلا مرباها و ترشی های دست ساز خودتان را و یا حتی کارهای هنری کوچکی که بلدید و در منزل انجام می دهید. همگی قابل فروش هستند.

۲- کانال تلگرامی راه اندازی کنید

این کار شاید کمی زمان بر باشد. ولی زمانی که زحمتتان به ثمر نشست مزه شیرینی دارد. کافی است تا شما یک کانال تلگرامی راه بیندازید. کم کم اقدام به افزایش ممبر کنید. این کار را ادامه دهید تا ممبرهای شما زیاد شوند. آن وقت فکرش را بکنید اگر در هر روز دو مشتری داشته باشید و هر مشتری هم ۳۰۰۰۰ تومان پرداخت کند در طول سی روز ۱۸۰۰۰۰۰ تومان درآمد دارید. این واقعا هیجان انگیز است.

۳- تدریس خصوصی کنید

برای این ایده از هر فن و هنری که دارید می توانید استفاده کنید. اگر در دروس مدرسه موفقید و یا موسیقی را خوب می نوازید فرقی ندارد که چه کاری باشد. مهم این است که این تدریس مشتری داشته باشد. آن را انجام دهید. در منزل خود بنشینید و شاگرد خصوصی بگیرید.


مقاله مرتبط : ایده های کسب و کار مخصوص خانم های خانه دار۴– در منزل خودتان بازاریابی کنید

اگر سری به روزنامه ها بزنید، مشاهده می کنید که بسیاری از شرکت ها به دنبال بازاریاب هستند. شما می توانید این مسئولیت را از خانه خودتان بر عهده بگیرید. نیازی نیست برای فروش محصول فلان شرکت، راه بیفتید و به دنبال مشتری باشید. می توانید با تلفن منزلتان این کار را انجام دهید. مسر باشید حتما موفق می شوید.

۵- خیاطی را امتحان کنید

اگر فکر می کنید که می توانید خیاطی کنید یا واقعا خیاطی بلدید پس شک نکنید ، حتما بازار این کار می گیرد. می توانید وسایل تزئینی یا پر کاربرد مثل کیف پول، کیف موبایل، کیف لوازم آرایش و … را زیبا طراحی کرده و بدوزید. آن وقت این وسایل را در شبکه هایی مانند اینستا گرام و Pinterest به معرض نمایش بگذارید. تا مشتری جذب کنید.

۶- به بررسی وسایل تکنولوژی مدرن بپردازید

این کار به تازگی در بین مردم کشورمان باب شده است و از استقبال خوبی هم برخوردار بوده است. برای این کار باید یک وب سایت یا وبلاگ داشته باشید. آن وقت شروع کنید به بررسی و مقایسه وسایل تکنولوژی جدید. زمانی که بازدید کنندگان سایت یا وبلاگ شما زیاد شد، مطمئن باشید که از شرکت های مختلف به شما پیشنهاد می شود برای تجارت آن ها هم متن اختصاصی یا رپورتاژ تهیه کنید و در سایت یا وبلاگتان نمایش دهید.

این ها ایده هایی بودند که به کسب درآمد در منزل به خانم های خانه دار کمک می کنند. به هر حال امیدوارم هر کاری را که در پیش می گیرید با موفقیت به اتمام برسانید و خداوند روز به روز بر درآمد شما برکت دهد.

 


همچنین بخوانید: مشکلات و موانعی که بر سر راه کارآفرینان قرار دارد


همچنین بخوانید: افراد موفق دارای چه ویژگی هایی هستند؟


 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ ایده های کسب و کار مخصوص خانم های خانه دار ”

ویدیو ها