آموزش کسب و کار اینترنتی انلاین در ایران

فراحرف | کسب و کار آنلاین

معرفی برخی مشاغل آزاد پر درآمد در ایران

مجموعه: تعداد بازدید: 1,390

مشاغل آزاد پردآمد در ایران

کسب و کار اینترنتی

مشاغل آزاد

مشاغل آزاد و معرفی آنها به عنوان پردرآمدترین مشاغل حال حاظر کشور در این مقاله توسط مجله اینترنتی فراحرف مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اگر شما جزو افراد کارمند هستید و در آخر ماه از دریافت حقوق کارمندی خیلی خیلی خوشحال می شوید، باید بدانید که شغل هایی هم هستند که حقوق های شگفت انگیزی دارند و ممکن است با شنیدن اعداد و ارقام این حقوق ها به حال صاحبان این مشاغل غبطه بخورید. سعی ما در این مطلب بر این است تا به معرفی مشاغل آزادی بپردازیم که از قبل آن شغل ها درآمد های خوبی هم نصیب شاغلان شان می شود. این نکته را هم درنظر بگیرید که هر شغلی متناسب با میزان درآمد خود، مسلما سختی های خاص خود را دارد. در هر صورت اگر شما توانایی انجام هیچ کدام از این کارها را ندارید نا امید نشوید و بر اساس تواناییهایتان سعی در پیداکردن کار باشید.

  • مترجمی

اگر شما زبان دومی را بلدید پس دست به کار شوید و برای پیدا کردن شغل مستقل اقدام کنید. مترجمانی که دارای مدرک هستند بالطبع درآمد بیشتری را کسب می کنند. خوبی این شغل این است که ربطی به میزان تحصیلات شما ندارد و وقت شما آزاد است. می توانید در هر زمان که خودتان تمایل دارید اقدام به کار کنید. مترجمان آزاد می توانند به راحتی درآمدی بالغ بر ۱۵۰۰۰۰۰ تومان را در ماه داشته باشند.

  • عکاسی و فیلمبرداری از مجالس

امروزه با تغییر مراسمات عروسی و مجلل و نیمه مجلل برگذار کردن آن ها در تالارها و باغ ها، فیلمبرداری و عکاسی کردن از این مجالسات درآمد خوبی دارد. این درآمد فقط مربوط به عکاسی و فیلمبرداری ساده است. در صورتی که برای میکس فیلم و رتوش و تزیین عکس ها هم هزینه ای جداگانه دریافت می شود.

  • برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایلی

امروزه با وجود تلفن های همراه هوشمند استفاده از این اپلیکیشن ها بسیار باب شده است. بنابراین یک برنامه نویس موبایلی می تواند با طراحی یک برنامه یا نرم افزار موفق درآمد خوبی را به دست اورد.  برآوردها نشان می‌دهد که توسعه‌ دهندگان موبایل قادرند درآمد به مراتب بالاتری را نسبت به بعضی از پزشکان به‌ دست ‌آورند.

 


مقالات مرتبط : معرفی و بررسی جزئیات شغل آرایشگری مردانه


 

مدیریت شبکه های اجتماعی

تا همین چند سال پیش اصلا شبکه اجتماعی وجود نداشت که درآمدی هم داشته باشد. ولی الان با وجود تعدد و تنوع این شبکه ها به خوبی می توان از آن ها کسب درامد کرد. به عنوان نمونه مدیر یک صفحه اجتماعی در اینستاگرام، که دارای فالورهای زیادی است، اگر در طول روز سه مشتری داشته باشد و هر مشتری ۴۰۰۰۰ تومان پرداخت کند، آن وقت می بینید که در پایان ماه درآمدی بالغ بر سه میلیون تومان دارد.

  • متخصصان جراحی پلاستیک

متاسفانه در سال های اخیر با رشد روزافزون جراحی های زیبایی مواجه شدیم. جراحی هایی مانند جراحی بینی، بزرگ کردن گونه، کشیدن ابرو …. و چون تمام این عمل ها زیبایی محسوب می شود هیچ بیمه ای آن هارا حمایت نمی کند و قیمت ها هم بر اساس ظرافت و کار دکتر فرق می کند. شما یک دکتر زیبایی را در نظر بگیرید که در یک روز ۳ مریض جراحی بینی دارد و برای هر عمل ۳ میلیون تومان از مریض دستمزد می گیرد. خوب حساب کنید در طول یک ماه چقدر می شود؟

  • وکالت

وکالت هم جزو مشاغل آزادی است که درآمد خوبی دارد. درآمد ماهیانه یک وکیل بسته به نوع وکالتی که قبول می کند متفاوت است. هر چه پرونده سخت تر باشد حق وکالت هم بیشتر می شود. اما خوب این شغل سختی ها و مشکلات روحی و جسمی خاص خود را دارد. که از عهده هر کسی بر نمی آید.

توصیه ما به شما این است که فقط به فکر درآمد شغل ، مشاغل آزاد و دولتی نباشید. به این فکر کنید که نسبت به چه کاری مهارت دارید. و توانایی شما در چه زمینه ای است. گاهی اوقات دیده شده است یک بازار یاب که دارای فن بیان و روحیه خوبی است درامدی بسیار بالا داشته است. پس در درجه اول به مهارت و روحیات خود نگاه کنید.

 

  • فروشگا های ایترنتی ایرانی

فروشگاه اینترنتی در ایران یکی از مشاغل است مه بیشترین درآمدها را در اختیار داشته و بیشترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند. فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که به ارائه کالا یا خدماتی به صورت آنلاین مشغول است، چند فروشگاه مطرح در کشور وجود دارند که میتوان  از فروشگاه دیجی کالا ، بامیلو ، دیجی استایل ، مدیسه و فروشگاه آنلاین لوازم التحریر بهارینو نام برد.


همچنین بخوانید: فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر و نوشت افزار بهارینو


همچنین بخوانید:  مشاغل پر درآمد دولتی در ایران


 

نظر شما !!!

نظر شما برای “ معرفی برخی مشاغل آزاد پر درآمد در ایران ”

ویدیو ها